اخباری دررابطه با شرکت تعاونی آزاداندیشان ایراج

با سلام وخسته نباشی به همه همشهریان عزیز
دررابطه با قیمت محصولات شرکت که تعدادی ازعزیزان چه تلفنی وچه حضوری سوال می کنند. باطلاع می رساند با برآورد قیمتی که صورت گرفته است قیمت هرمتر کف پوش پیاده رویی ساده ۳۵۰۰تومان وقیمت هرمتر رنگی آن ۳۸۰۰تومان تعیین گردید.
قیمت هرمتر موزاییک ساده ۳۰۰۰تومان وموزاییک حیاطی سی سانتی  ۳۲۰۰تومان ورنگی سی سانتی ۳۵۰۰تومان و۴۰سانتی ساده ۳۴۰۰تومان و۴۰سانتی رنگی ۳۷۰۰تومان وقیمت هرعددبلوک سیمانی ۳۶۰تومان هزینه بارگیری بعهده ی خریدار می باشد.
برای تسریع درکار تعداد۱۱۰۰عددقالب کف پوش درحال تولید است که تا ده روز آینده به ایراج حمل خواهدشد.
جذب دونفر نیروی انسانی نیز دربرنامه قراردارد که جوانان ایراج ویا روستاهای اطراف می توانند به  اموراداری شرکت جناب آقای معتمدی مراجعه نمایند.
بامید ایراجی آبادوسرشارازعشق ومعنویت با همکاری تمامی همشهریان .انشاء‌الله

/ 2 نظر / 5 بازدید
..

حاج آقا سلام.بفرمائید افرادی که بنا موقعیت شغلی ومکانی توانائی حضور در آن همایش را ندارند ودارای عقاید وایده های خوبی شاید باشند چگونه می توانند اظهار نظر نمایند لطفا راهکار ی هم برای شرکت جوانان ایراج به طور همزمان از ایراج ونقاط دیگر کشور بفرمائید زیرا معتقد هستم که شما می خواهید در مورد ایراج وآینده آن تصمیم جوانانه بگیرید نه شماره 2

حسنی-سایت برات

سلام از اینکه مدیریت وبلاگی با این نام مبارک را دارید بسیار خوشحالیم و امیدواریم که بتوانیم در منطقه خوروبیابانک مفید و موثر واقع شویم . احتمالا در آینده نزدیک آدرس وب شما را به برات لینک دهم که با وب برات هم همخوانی داشته باشد با تشکر و احترام-مدیریت وب سایت برات